Słuchowisko “Dolina Muminków w listopadzie”

na podstawie kultowego spektaklu w reżyserii Igora Gorzkowskiego

Szukasz mądrej  rozrywki na długie jesienne wieczory? Słuchowisko zrealizowane na podstawie kultowego spektaklu Igora Gorzkowskiego zabierze Twoją rodzinę w fantastyczną podróż do Doliny Muminków. Premiera 14 listopada!

Czy bohaterom uda się zrealizować swoje marzenia i stać się kimś innym? Czy Filifionce powiedzie się wielka ucieczka od sprzątania? Czy Wuj Truj zapomni o swojej starości? Czy Włóczykij odnajdzie jesienną melodię? Czy zobaczymy Paszczaka za sterem łodzi, Mimblę, kiedy tańczy i Homka w otoczeniu prawdziwych przyjaciół? Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne, w ciepłym i przytulnym Domu Muminków bohaterowie po raz pierwszy od dawna poczują się przez moment bezpieczni i
szczęśliwi.

Jak uzyskać dostęp do słuchowiska? Wesprzyj Teatr Soho i wpłać na portalu ewejsciowki.pl wybraną przez siebie kwotę z przedziału 20/30/50 zł. W informacji zwrotnej dostaniesz instrukcję jak i gdzie posłuchać “Doliny Muminków w listopadzie”.

CHCESZ UZYSKAĆ DOSTĘP DO SŁUCHOWISKA

Słuchowisko “Dolina Muminków w listopadzie” wg prozy Tove Jansson

w tłumaczeniu Teresy Chłapowskiej
adaptacja i reżyseria: IGOR GORZKOWSKI
opracowanie dźwiękowe i reżyseria dźwięku: MACIEJ WITKOWSKI
koordynacja produkcji: ZOFIA ZAJKOWSKA

Specjalne podziękowania dla Pana Andrzeja Marii Marczewskiego, twórcy spektaklu muzycznego “Lato Muminków” z 1978 roku oraz dla Pana Marcina Marczewskiego. 
© Moomin Characters TM

Obsada

MARTA CHODOROWSKA

ANNA GAJEWSKA

BARTŁOMIEJ BOBROWSKI

WIKTOR KORZENIEWSKI

BARTOSZ MAZUR

PRZEMYSŁAW STIPPA

Wysłuchaliście słuchowisko? To nie koniec zabawy! 

ODDAJ GŁOS W MUMINKOWEJ ANKIECIE!

NAPISZ LIST DO MUMINKÓW!

Hej dzieciaki! Zróbcie niespodziankę Rodzinie Muminków ! Napiszcie do nas list, a my go schowamy w domu Muminków. Będzie im miło poczytać o Waszych ciekawych przygodach i dziwnych historiach, jak wrócą do swojego domku na wiosnę. Napiszcie o tym co Was śmieszy podczas spaceru i czego się boicie gdy zapada zmrok. A może macie jakąś tajemnicę, którą możecie powierzyć Muminkowi?

Jeśli nie wiecie jak napisać taki list my to Wam w tym pomożemy. Z radością damy Wam parę ciekawych zadań, które rozbudzą Waszą wyobraźnie do tworzenia wspaniałych opowieści, takich jak te w Dolinie Muminków. Jeśli chcesz spędzić długie listopadowe wieczory na korespondencji z nami wyślij do nas swój adres a dostaniesz od nas koperty, specjalny papier listowy i znaczki a w środku parę ciekawych wyzwań. Hej hej nie możemy się doczekać!

Z powinszowaniem!
Paszczak, Homek, Mimbla, Filifionka, Wuj Truj i Włóczykij.


Producent

patronat medialny

patronat medialny

patronat medialny

PARTNER

PARTNER

FINANSOWANIE