Premiera nowej TAKSÓWKI już 7 października!

paź 2, 2023Bez kategorii0 komentarzy

Osiemnaście lat temu Igor Gorzkowski (reżyser) zainspirowany scenariuszem Willa Kerna do filmu “Chicago Cab” wymyślił dzień z życia warszawskiego taksówkarza. Wraz z aktorami Studia Teatralnego KOŁO stworzył spektakl, który stał się teatralnym hitem. Premiera “Taksówki” odbyła się 2.12.2005 w klubie Pruderia na fortach mokotowskich. Dziś świat jest już zupełnie inny. Co mogłoby się przydarzyć kierowcy w tej nowej rzeczywistości? Jakich ludzi mógłby spotkać w Wigilię 2023 roku? 

 Po niespełna dwóch dekadach zapraszamy na spektakl oparty na sprawdzonej strukturze, ale z nowymi bohaterami i historiami. W nowym scenariuszu przedstawimy losy kierowcy (Wiktor Korzeniewski) oraz radiowca (Bartosz Mazur) po 18 latach. Role wszystkich klientów zagrają Aleksandra Batko i Igor Kowalunas. Szybkie transformacje i błyskawiczne skoki nastrojów, obserwacja obyczajowa, umiejętność wydobycia esencji z dziesiątek typów ludzkich to największy atut tej teatralnej formuły.

Premiera już 7 października w siedzibie Teatru Potem-o-tem, Nowolipki 2/2a, Warszawa. Kolejne spektakle 8/9/10 października g. 19:00. Szczegóły i bilety: https://kicket.com/warszawa/teatry/teatr-soho,43/taksowka-23-teatr-soho,20383?eventId=257108

 

Skip to content