Premiera spektaklu SKUNKS I BORSUK

lut 4, 2024Bez kategorii, NEWSY0 komentarzy

Teatr Lalek Guliwer i Teatr Soho łączą siły w premierowym spektaklu pt. „Skunks i Borsuk”.

Już 10 lutego Teatr Lalek Guliwer zaprosi na premierowy spektakl „Skunks i Borsuk” w reżyserii Igora Gorzkowskiego, który powstaje w koprodukcji z Teatrem Soho. Premiera spektaklu dla widzów i widzek od lat 5 odbędzie się na scenie Liliput, która stanie się wyjątkowym miejscem przygód dwóch tytułowych bohaterów.

Scenariusz spektaklu autorstwa Igora Gorzkowskiego został oparty na kanwie słynnej książki Amy Timberlake „Skunks i Borsuk” wydawnictwa Mamania, uznanej za „Najlepszą książkę dziecięcą 2020” wg magazynu „Kirkus Reviews”. Przedstawienie jest opowieścią o budowaniu relacji, tolerancji i wzajemnej akceptacji. Najmłodsi widzowie przekonają się, czy współdzielenie domu przez cichego Borsuka i ekstrawertycznego Skunksa może stać się szansą na prawdziwą przyjaźń.

W spektaklu zobaczymy Annę Przygodę z zespołu Guliwera oraz Wiktora Korzeniewskiego i Bartosza Mazura z Teatru Soho, a w wymiennej obsadzie obok Anny Przygody także Georgi Angiełowa z Guliwera i gościnnie Jakuba Kowalczyka. Więcej informacji i bilety dostępne na www.teatrguliwer.pl.

 

Skip to content